שיעורי עמוד

Pole Flow

בשיעור זה תחזקי את הביטחון העצמי ותבטאי את הסגנון הייחודי שלך! בשיעור נעבוד על חיבור בין תנועות וסיבובים על העמוד תוך עבודה עם מוזיקה ורגשות לכדי תנועה אחת מלאת חן וזרימה. פול פלואו יגביר אצלך את המודעות המוזיקלית וישפר את המעברים בין התנועות והאלמנטים המיוחדים של ריקוד על עמוד. 

Power Pole

מצאי את העוצמה שלך עם פאוור פול! סגנון זה מתמקד בעבודה על תרגילים וסיבובים אשר יסייעו בחיזוק, חיטוב ושיפור הגמישות. שיעורי פאוור פול יעזרו לך לשפר את הכוח שלך ואת התנועות שלך ולהתקדם במהרה אל השלב הבא.

הכרות לריקוד על עמוד

אם מעולם לא התנסית בריקוד על עמוד - זה בדיוק השיעור בשבילך! בשיעור זה נלמד את מושגי היסוד של ריקוד על עמוד, החל מהליכה סביב העמוד ועד לסיבובים בסיסיים ותרגילי רצפה. שיעור ההכרות יכין אותך לשיעורי רמה 1 - פאוור פול ופול פלואו. 

פולזוטיק

התחברי לצד הסקסי והפרוע שלך! בשיעור זה תלמדי לרקוד תוך שיפור הסיבולת, הכוח והגמישות. נתמקד בתנועות סקסיות ומאתגרות על העמוד, תרגילי רצפה כמו סיבובים וגלגולים ייחודיים וכמובן - בתשוקה! נעלי עקב מומלצות אך לא חובה. 

פול ארט

בשיעור זה נעבוד על קטעי ריקוד המורכבים מטריקים וסיבובים על העמוד, בשילוב עם עבודת רצפה, בחיבור עם המוזיקה והרבה רגש. השיעור מיועד לרמה 2 ומעלה.

קומבינציות

בשיעור זה, המיועד לרמה 2, נתמקד בסיבובים וטריקים מורכבים ומאתגרים על העמוד ובחיבורים ביניהם ונחבר אותם לקומבינציה יפהפייה בשילוב עם המוזיקה. השיעור מתאים למי שכבר הגיעה לרמה 2 ומעוניינת לשפר את הזרימה שלה על העמוד ולחזק את המעברים בין תנועות וסיבובים. 

חיזוק על עמוד

בשיעור זה נתמקד בכל מרכיבי הכושר הגופני - על העמוד! השיעור מיועד לכל הרמות ומהווה אימון אינטנסיבי המתמקד בעבודה על חיזוק כל שרירי הגוף, על שיווי המשקל, הקואורדינציה והגמישות. חיזוק על העמוד יסייע לך להתחזק במהרה ולהתקדם אל הרמה הבאה בשיעורי הריקוד על עמוד.

רמות השיעורים

רמה 1 - מתחילות

התחילי לקחת שיעורי רמה 1 לאחר שהשתתפת בשיעור הכרות אחד או שניים. ברמה זו נתמקד בסיבובים בסיסיים על העמוד, טיפוסים שונים על העמוד ומעברים חלקים בין תנועה לתנועה. בנוסף, נתמקד בחיזוק כל שרירי הגוף, שיפור הכושר והסיבולת על מנת להתקדם אל הרמה הבאה.

רמה 3 - מתקדמות

רמה זו מיועדת לתלמידות שמרגישות בנוח עם ההיפוכים, הטיפוסים והתרגילים על העמוד המסתובב ושאר הסיבובים שנלמדו ברמה 2. השיעור מיועד להתמקדות בחיזוק נוסף עידון התנועות והמעברים החלקים, בעזרת למידת קומבינציות של סיבובים ותרגילים מורכבים.

רמה 2 - ביניים

מוכנה לעוף? זה השיעור בשבילך. שיעורי רמה 2 מיועדים למי שכבר מכירה את הסיבובים הבסיסיים והטיפוסים על העמוד ומוכנה להתקדם מעלה - תרתי משמע. בשיעור זה נלמד היפוכים וטיפוסים מתקדמים יותר, סיבובים מורכבים יותר ועבודת רצפה.