צוות ג'ייפול

איילת פינקלשטיין

איילת בעלת רקע נרחב ביוגה, גילתה את תחום הריקוד על עמוד ב-2009. היא התחילה את דרכה כמדריכה עם שני עמודים בלבד בדירתה הקטנה ולאחר כשנתיים הקימה סטודיו לריקוד על עמוד. כעבור זמן, לאחר שהסטודיו הקטן התפתח וצמח, פתחה את הסטודיו הנוכחי, בו היא מעבירה גם שיעורי יוגה, מתוך החזון שלה לגרום לכמה שיותר נשים לקבל את עצמן ולאהוב את הגוף שלהן. היא מאמינה שביטחון עצמי הוא התכונה הסקסית ביותר אצל אישה. 

ורד דדון

ורד היא מאמנת כושר מוסמכת בעלת ניסיון רב שנים. האהבה שלה להיפ הופ החלה עוד בגיל צעיר מאוד. בסטודיו ג'ייפול היא מעבירה שיעורי טוורקינג בהם היא משלבת אלמנטים מסגנון ההיפ הופ ומתחום אימון הכושר. מטרת השיעורים שלה היא להשתחרר, להתאמן, להזיע ולהכיר טוב יותר את עולם הספורט בשילוב עולם ההיפ הופ, והטוורקינג בפרט. ורד מאמינה בחיבור של הגוף והנפש, קבלה עצמית והעצמה נשית ומנסה להעביר זאת לתלמידות שלה דרך הספורט והריקוד.

סשה בטושנסקי

סשה היא בוגרת הפקולטה למחול, האקדמיה למוזיקה ומחול בירושלים. היא החלה לרקוד בגיל 10 וכיום היא רקדנית ויוצרת בקבוצת המחול "Stephanos Project Group" בירושלים ומלמדת שיעורי גמישות אצלנו בסטודיו ג'ייפול.

דפנה רזולי

דפנה החלה לרקוד ריקוד על עמוד אצלנו בסטודיו לפני מספר שנים, ולאחר כשנתיים החלה ללמד. בשירותה הצבאי הייתה דפנה מדריכת כושר וכיום היא לקראת סיום התואר בפיזיותרפיה. היא אוהבת לעסוק בספורט ואימוני כושר, ואת הידע הרב שלה היא מביאה איתה אל השיעורים, בהם מוקדשת עבודה רבה לחיזוק השרירים. חשוב לה ללמד את התלמידות לסמוך על הגוף שלהן ולטפל בו הכי טוב שהן יכולות. 

יוליה עברה מרוסיה לישראל ב-2014 ומיד הצטרפה למשפחת ג'ייפול והחלה להדריך שיעורי ריקוד על עמוד וגמישות. היא התאהבה בתחום כבר בגיל 18 והתנסתה עוד לפני כן בסגנונות סטריפ-פלסטיק וגו-גו. היא העבירה שיעורים במדינות רבות, השתתפה בתחרויות בינלאומיות ואף זכתה בתואר Miss Strip Plastic 2013, בתחרות Erotic Action במוסקבה. בשיעוריה, יוליה דוגלת בגישה המודעת לבריאות הגוף והנפש והיא מאמינה שריקוד על עמוד לא רק מחזק את הגוף, אלא גם עוזר לנו להשתחרר ולהתמודד עם דברים שליליים בחיים. 

אלה שטאל

מגיל צעיר למדה אלה מחול קלאסי, אך הרומן שלה עם ריקוד על עמוד החל בסטודיו שלנו לפני מספר שנים. לאחר שנה וחצי כתלמידה בסטודיו החלה אלה ללמד, וכיום היא מדריכה שיעורי ריקוד על עמוד תוך כדי לימודים לתואר ראשון במדעי המחשב ומדעי המוח. בשיעורים שלה נקפיד על טכניקה מדוייקת ובעיקר נתמקד בבניית כוח  שיכניס אתכן לכושר ויקפיץ  אתכן מהר למעלה.  אלה תגרום לכן לא לוותר גם כשקשוח, והכי חשוב - להנות מהדרך!