שיעורי יוגה ואקרובטיקה אווירית 

גמישות

אימוני גמישות המסייעים לשפר את טווח התנועה של כל מפרקי הגוף והשרירים. כאשר המפרקים והשרירים גמישים יותר ניתן לחסוך באנרגיה שאנו מקדישים לתנועה ובכך לשפר את התפקוד הכללי וכמובן את היכולות שלנו בביצוע תרגילים באימוני כושר אחרים ובשיעורי ריקוד על עמוד. 

יוגה אווירית 

אימון יוגה אווירית נעשה בעזרת ערסל מיוחד, המהווה לנו מנוף לעבודה חופשית כנגד משקל הגוף, עם ניצול אופטימלי של עצמת כוח המשיכה, ובכך נוצר אימון מגוון. כמעט כל תרגיל הוא אימון גוף מלא. כמו כן, הערסל מהווה כרית תומכת בעת ביצוע תנועות מאתגרות.

השימוש בערסל מפחית עומסים על המפרקים והרקמות  מפתח גמישות וכוח שרירים. עבודת הייצוב מובילה לחיזוק השרירים העמוקים המייצבים את מערכת השלד (Core) ואת עמוד השדרה בפרט.

השיעור מיועד לכול הרמות 

אשטנגה יוגה

בשיעור זה נתרגל סדרת תנוחות יוגה בסינכרון עם נשימות ייחודיות בתהליך המסייע להגברת החום הפנימי של הגוף, לגמישות השרירים ולהזעה מטהרת. זה הוא אימון אינטנסיבי בו נבנה כוח, יציבות וגמישות. אין צורך בניסיון קודם! השיעור מיועד לכל הרמות.

חישוק אווירי 

בואו להרגיש בקרקס! חישוק אווירי עובד בעיקר על פלג גוף עליון וישבן. חישוק אווירי מפתח שרירי ליבה, גמישות, כוח, יציבות וביטחון עצמי.  בשיעור נלמד פוזיציות מעברים בין פוזיציה לפוזיציה והרבה תרגליל חיזוק. השיעור מיועד לכול הרמות 

טיסו 

שיעור טיסו מחזק את שרירי הליבה, מפתח גמישות, יציבות ותווך תנועה. טיסו מפתח את התנועתיות הגוף ועובד על כול שריר בגוף. 

השיעור מתאים לכול הרמות ולכול הגילאים.